Uttak til NM enkeltdistanser 2010
Hamar 23.-25. oktober 2009


På de aller fleste distanser er det tatt ut et større antall løpere enn det som anbefales i regelverket (24/16). Da vi påregner en del strykninger, regner vi med at det endelige antall startende vil ligge rundt 24/16 på de fleste av diustansene. Det vil IKKE bli uttatt reserver. Strykninger eller opplysninger om eventuelle feil sendes til Arild Gjerde på  E-POST snarest.

Mesterskapet går etter følgende program:

  • Fredag 23.10. kl. 1800: 3000 m kvinner, 5000 m menn

  • Lørdag 24.10. kl. 1300: 500 m kvinner/menn, 1500 m kvinner/menn

  • Søndag 25.10. kl. 11.00: 1000 m kvinner/menn, 5000 m kvinner, 10000 m menn

    Rankinglister vil bli publisert senere i uka.
     

  • Arrangørens hjemmesider

500m kvinner

 

Hege Bøkko

Hol IL

Nille Faleide

Gol IL

Anne Gulbrandsen

Eidsvold TF

Sofie K. Haugen

Sandefjord SK

Hanne Haugland

Austevoll IK

Maren Haugli

Jevnaker IF

Mari Hemmer

Aktiv SK

Line Hoberg

Stange SK

Rikke Jeppsson

Nesodden IF

Maren Jørgensen

Arendal SK

Ida Njåtun

Asker SK

Hilde R. Pedersen

Geithus IL

Siri Reiersen

Arendal SK

Martine Ripsrud

Stange SK

Heidi Ruistuen

Asker SK

Karine Udahl

Båstad IL

Marte Vatn

Spk Falken

1000m kvinner

 

Ellen Bjertnes

Geithus IL

Hege Bøkko

Hol IL

Camilla H. Farestveit

Bergen SK

Eliabeth Lien Fjeld

Båstad IL

Anne Gulbrandsen

Eidsvold TF

Sofie K. Haugen

Sandefjord SK

Cecilie Schjøtt Hannevig

Fana IL

Hanne Haugland

Austevoll IK

Maren Haugli

Jevnaker IF

Mari Hemmer

Aktiv SK

Line Hoberg

Stange SK

Rikke Jeppsson

Nesodden IF

Maren C. Jørgensen

Arendal SK

Maiken Nervik

Hamar IL

Ida Njåtun

Asker SK

Hilde R. Pedersen

Geithus IL

Siri Reiersen

Arendal SK

Heidi Ruistuen

Asker SK

Marte Vatn

Spk Falken

1500m kvinner

 

Ellen Bjertnes

Geithus IL

Hege Bøkko

Hol IL

Camilla H. Farestveit

Bergen SK

Elisabeth Lien Fjeld

Båstad IL

Anne Gulbrandsen

Eidsvold TF

Cecilie Schjøtt Hannevig

Fana IL

Sofie K. Haugen

Sandefjord SK

Hanne Haugland

Austevoll IK

Maren Haugli

Jevnaker IF

Mari Hemmer

Aktiv SK

Maren C. Jørgensen

Arendal SK

Camilla Lund

Leinstrand IL

Maiken Nervik

Hamar IL

Ida Njåtun

Asker SK

Heidi Ruistuen

Asker SK

Marte Vatn

Spk Falken

3000m kvinner

 

Ellen Bjertnes

Geithus IL

Hege Bøkko

Hol IL

Camilla H. Farestveit

Bergen SK

Elisabeth Lien Fjeld

Båstad IL

Anne Gulbrandsen

Eidsvold TF

Cecilie Schjøtt Hannevig

Fana IL

Sofie K. Haugen

Sandefjord SK

Maren Haugli

Jevnaker IF

Mari Hemmer

Aktiv SK

Maren C. Jørgensen

Arendal SK

Camilla Lund

Leinstrand IL

Maiken Nervik

Hamar IL

Ida Njåtun

Asker SK

Heidi Ruistuen

Asker SK

 

500m menn

 

Øyvind Andreassen

Snøgg SK

Frode Bartholdsen

Bossekop UL

Mattis Bergh

Asker SK

Håvard Bøkko

Hol IL

Henrik Christiansen

Asker SK

Kim Andre Eldevik

Geithus IL

Amund Farås

SSK Toten

Joachim Haugen

Geithus IL

Mats Haugen

Geithus IL

Tormod B. Haugen

Sandefjord SK

Espen Aarnes Hvammen

Eidsvold TF

Torgeir Høgheim

Fana IL

Kim Lund Håvardsrud

Geithus IL

Mats Roger Jensen

H&BSK

Even Johansen

Tynset IF

Dag Erik Kleven

Sand IF

Lars Kvaalen

OSK

Mikael Flygind Larsen

H&BSK

Håvard Lorentzen

Fana IL

Andreas Minge

Båstad IL

Simen Spieler Nilsen

Arendal SK

Anders Tandberg Nummedal

H&BSK

Sverre Lunde Pedersen

Fana IL

Christoffer F. Rukke

Hol IL

Hans Kristian Smedsrød

Tromsø SK

Tore Solli

Sandefjord SK

Kjetil Stiansen

Aktiv SK

Rune Stordal

Geithus IL

Jørgen Tønne

Spk Falken

Fredrik van der Horst

Tønsberg Turn

1000m

 

Øyvind Andreassen

Snøgg SK

Mattis Bergh

Asker SK

Håvard Bøkko

Hol IL

Kim Andre Eldevik

Geithus IL

Kristian Fredriksen

Geithus IL

August T. Haugen

Sandefjord SK

Joachim Haugen

Geithus IL

Mats Haugen

Geithus IL

Tormod B. Haugen

Sandefjord SK

Espen Aarnes Hvammen

Eidsvold TF

Kim Lund Håvardsrud

Geithus IL

Mats Roger Jensen

H&BSK

Even Johansen

Tynset IF

Dag Erik Kleven

Sand IF

Lars Kvaalen

OSK

Mikael Flygind Larsen

H&BSK

Håvard Lorentzen

Fana IL

Andreas Minge

Båstad IL

Simen Spieler Nilsen

Arendal SK

Sverre Lunde Pedersen

Fana IL

Mathias Rogn

IF Fram

Christoffer F. Rukke

Hol IL

Hans Kristian Smedsrød

Tromsø SK

Tore Solli

Sandefjord SK

Kjetil Stiansen

Aktiv SK

Rune Stordal

Geithus IL

Jørgen Tønne

Spk Falken

1500m

 

Øyvind Andreassen

Snøgg SK

Reidar Borgersen

Geithus IL

Gøran Botngård

Bjugn/Ørland SK

Håvard Bøkko

Hol IL

Henrik Christiansen

Asker SK

Kim Andre Eldevik

Geithus IL

Eskil Ervik

Hamar IL

Kristian Fredriksen

Geithus IL

Øystein Grødum

Arendal SK

August T. Haugen

Sandefjord SK

Joachim Haugen

Geithus IL

Tormod B. Haugen

Sandefjord SK

Sverre Haugli

Jevnaker IF

Espen Aarnes Hvammen

Eidsvold TF

Torgeir Høgheim

Fana IL

Mats Roger Jensen H&BSK

Even Johansen

Tynset IF

Preben Kristensen

Fana IL

Lars Kvaalen

OSK

Mikael Flygind Larsen

H&BSK

Håvard Lorentzen

Fana IL

Andreas Minge

Båstad IL

Simen Spieler Nilsen

Arendal SK

Sverre Lunde Pedersen

Fana IL

Mathias Rogn

IF Fram

Christoffer F. Rukke

Hol IL

Tore Solli

Sandefjord SK

Kjetil Stiansen

Aktiv SK

Rune Stordal

Geithus IL

Jørgen Tønne

Spk Falken

Fredrik van der Horst

Tønsberg Turn

5000m

 

Martin Bjertnes

Geithus IL

Reidar Borgersen

Geithus IL

Gøran Botngård

Bjugn/Ørland SK

Håvard Bøkko

Hol IL

Henrik Christiansen

Asker SK

Eskil Ervik

Hamar IL

Kristian Fredriksen

Geithus IL

Øystein Grødum

Arendal SK

August T. Haugen

Sandefjord SK

Mats Haugen

Geithus IL

Tormod B. Haugen

Sandefjord SK

Sverre Haugli

Jevnaker IF

Torgeir Høgheim

Fana IL

Preben Kristensen

Fana IL

Lars Kvaalen

OSK

Håvard Lorentzen

Fana IL

Andreas Minge

Båstad IL

Viktor Nybråten

Hamar IL

Sverre Lunde Pedersen

Fana IL

Mathias Rogn

IF Fram

Tore Solli

Sandefjord SK

Kjetil Stiansen

Aktiv SK

Fredrik van der Horst

Tønsberg Turn

Adriaen Verheyleweghen

Båstad  IL

Aleksander Waagenes

TSK



SKØYTEFORBUNDETS GENERALSPONSOR: