Uttak til NM enkeltdistanser 2009


Hurtigløpskomiteen har nå tatt ut løperne til NM enkeltdistanser på Hamar neste helg. Mesterskapet starter kl. 14.00 lørdag og 11.00 søndag. I klassen for menn er det tatt ut 24 løpere på hver distanse. I klassen for kvinner er deltakelsen på de tre korteste distansene utvidet fra 16 til 20, mens 16 løpere er uttatt på 3000 m.

Eventuelle strykninger (også fra reservelisten) bes meddelt snarest mulig til Arild Gjerde på e-post.

Arrangøren minner om at startkontingenten, kr 150,- pr. distanse pr. løper, SKAL forhåndsbetales til bankkonto 1870.09.07739. Betalingsfristen er ONSDAG 29. oktober. De som ikke har mulighet til å betale på forhånd, MÅ avtale dette med arrangøren på forhånd.

  • Rankinglister
    OPPDATERT 31.10.2008 13:42 - YTTERLIGERE OPPDATERING VIL IKKE BLI FORETATT FØR VED TREKNINGEN KL 18.00 FREDAG

  • NMs hjemmeside

 500 m kvinner  
Annette Bjelkevik Arendal SK
Marit Fjellanger Bøhm Stavanger SK
Hege Bøkko Hol IL
Anne Gulbrandsen Eidsvold TF
Hanne Haugland Austevoll IK
Maren Haugli Jevnaker IF
Mari Hemmer ASK
Line Hoberg Stange Spk
Lise Hoberg Stange Spk
Rikke Jeppsson Nesodden IF
Tine Køpke Asker SK
Frida van Megen Rakkestad IF
Maiken Nervik Hamar IL
Turi Nestegård Drammens SK
Ida Njåtun Asker SK
Jenny Nordby H&BSK
Solveig Nordengen SSK Toten
Hilde Røgeberg Pedersen Geithus IL
Siri Moseng Reiersen Arendal SK
Karine Udahl Båstad IL
Marte Skaali Arendal SK
Maren Jørgensen Arendal SK
Reserver:  
1.Tina Mengkroken Sand IF
2.Line Moen Bredalslien Tynset IF
   
1000 m kvinner  
Annette Bjelkevik Arendal SK
Marit Fjellanger Bøhm Stavanger SK
Hege Bøkko Hol IL
Anne Gulbrandsen Eidsvold TF
Hanne Haugland Austevoll IK
Maren Haugli Jevnaker IF
Mari Hemmer ASK
Rikke Jeppsson Nesodden IF
Maren Jørgensen Arendal SK
Tine Køpke Asker SK
Frida van Megen Rakkestad IF
Tina Mengkroken Sand IF
Maiken Nervik Hamar IL
Ida Njåtun Asker SK
Jenny Nordby H&BSK
Solveig Nordengen SSK Toten
Hilde Røgeberg Pedersen Geithus IL
Siri Moseng Reiersen Arendal SK
Marte Skaali Arendal SK
Hanne Verling Herkules SK
Kristine Ramskjær Arendal SK
Line Moen Bredalslien Tynset IF
Reserver:  
1.Lise Hoberg Stange Spk
1. Cecilie Hannevig Fana IL
   
1500 m kvinner  
Annette Bjelkevik Arendal SK
Line Moen Bredalslien Tynset IF
Marit Fjellanger Bøhm Stavanger SK
Hege Bøkko Hol IL
Anne Gulbrandsen Eidsvold TF
Cecilie Hannevig Fana IL
Hanne Haugland Austevoll IK
Maren Haugli Jevnaker IF
Mari Hemmer ASK
Lise Hoberg Stange Spk
Maren Jørgensen Arendal SK
Frida van Megen Rakkestad IF
Tina Mengkroken Sand IF
Maiken Nervik Hamar IL
Ida Njåtun Asker SK
Solveig Nordengen SSK Toten
Kristine Ramskjær Arendal SK
Heidi Ruistuen Asker SK
Marte Skaali Arendal SK
Hanne Verling Herkules SK
Henriette Lilløy Bruun Sandefjord SK
Reserver:  
Camilla Hallås Farestveit Bergen SK
Julie Lund Rauan IF Fram
   
3000 m kvinner  
Ellen Bjertnes Geithus IL
Marit Fjellanger Bøhm Stavanger SK
Hege Bøkko Hol IL5
Camilla Hallås Farestveit Bergen SK
Cecilie Hannevig Fana IL
Maren Haugli Jevnaker IF
Mari Hemmer ASK
Maren Jørgensen Arendal SK
Frida van Megen Rakkestad IF
Suzanne van Megen Rakkestad IF
Tina Mengkroken Sand IF
Maiken Nervik Hamar IL
Ida Njåtun Asker SK
Solveig Nordengen SSK Toten
Heidi Ruistuen Asker SK
Marte Skaali Arendal SK
Line Moen Bredalslien Tynset IF
Reserver:  
1.Kristine Ramskjær Arendal SK
2.Anne Gulbrandsen Eidsvold TF

 

 500 m menn  
Kjetil Amundrud Brandbu IF
Øyvind Andreassen Snøgg SK
Håvard Bøkko Hol IL
Kim André Eldevik Geithus IL
Amund Farås SSK Toten
Joakim Haugen Geithus IL
Tormod Bjørnetun Haugen Sandefjord SK
Sverre Haugli Jevnaker IF
Espen Aarnes Hvammen Eidsvold TF
Torgeir Høgheim Fana IL
Kim Lund Håvardsrud Geithus IL
Mats Roger Jensen H&BSK
Even Johansen Tynset IF
Dag Erik Kleven Sand IF
Lars Kvaalen OSK
Mikael Flygind Larsen H&BSK
Vidar Wang Lutnæs Geithus IL
Andreas Minge Båstad IL
Ivar Njøs Leinstrand IL
Sverre Lunde Pedersen Fana IL
Christoffer Rukke Hol IL
Hans Kristian Smedsrød Tromsø SK
Tarjei Tverråen Arendal SK
Trond Arne Tørset Leinstrand IL
Eivind Lia Geithus IL
Mathias Rogn IF Fram
Reserver:  
1.Tore Solli Sandefjord SK
   
1000 m menn  
Kjetil Amundrud Brandbu IL
Øyvind Andreassen Snøgg SK
Håvard Bøkko Hol IL
Kim Andre Eldevik Geithus IL
Stian Elvenes ASK
Torbjørn Ladstein Fjeld Stavanger SK
Joakim Haugen Geithus IL
Tormod Bjørnetun Haugen Sandefjord SK
Espen Aarnes Hvammen Eidsvold TF
Kim Lund Håvardsrud Geithus IL
Mats Roger Jensen H&BSK
Even Johansen Tynset IF
Dag Erik Kleven Sand IF
Lars Kvaalen OSK
Mikael Flygind Larsen H&BSK
Eivind Lia Geithus IL
Håvard Lorentzen Fana IL
Mathias Rogn IF Fram
Christoffer Rukke Hol IL
Hans Kristian Smedsrød Tromsø SK
Tore Solli Sandefjord SK
Kjetil Stiansen ASK
Tarjei Tverråen Arendal SK
Trond Arne Tørset Leinstrand IL
Andreas Minge Båstad IL
August Haugen Sandefjord
Amund Farås SSK Toten
Reserver:  
Vidar Wang Lutnæs Geithus IL
1.Amund G. Skoglund      SSK Toten
   
1500 m menn  
Odd Borgersen Geithus IL
Håvard Bøkko Hol IL
Henrik Christiansen Asker SK
Kim Andre Eldevik Geithus IL
Stian Elvenes ASK
Øystein Grødum Arendal SK
August Teodor Haugen Sandefjord SK
Joakim Haugen Geithus IL
Tormod Bjørnetun Haugen Sandefjord SK
Sverre Haugli Jevnaker IF
Fredrik van der Horst Tønsbergs TF
Torgeir Høgheim Fana IL
Even Johansen Tynset IF
Dag Erik Kleven Sand IF
Preben Kristensen Fana IL
Lars Kvaalen OSK
Mikael Flygind Larsen H&BSK
Eivind Lia Geithus IL
Andreas Minge Båstad IL
Sverre Lunde Pedersen Fana IL
Mathias Rogn IF Fram
Christoffer Rukke Hol IL
Tore Solli Sandefjord SK
Kjetil Stiansen ASK
Kim Lund Håvardsrud Geithus IL
Tarjei Tverråen Arendal SK
Reserver:  
2.Torbjørn Ladstein Fjeld Stavanger SK
   
5000 m menn  
Are Eri Bjelland Fana IL
Odd Borgersen Geithus IL
Reidar Borgersen Geithus IL
Gøran Botngård Bjugn/Ørland SK
Håvard Bøkko Hol IL
Henrik Christiansen Asker SK
Roar Eidsheim Fana IL
Stian Elvenes ASK
Øystein Grødum Arendal SK
August Teodor Haugen Sandefjord SK
Tormod Bjørnetun Haugen Sandefjord SK
Sverre Haugli Jevnaker IF
Fredrik van der Horst Tønsbergs TF
Torgeir Høgheim Fana IL
Preben Kristensen Fana IL
Lars Kvaalen OSK
Håvard Lorentzen Fana IL
Andreas Minge  Båstad IL
Christian Owesen Geithus IL
Sverre Lunde Pedersen Fana IL
Mathias Rogn IF Fram
Tore Solli Sandefjord SK
Kjetil Stiansen ASK
Thomas Søfteland Arendal SK
Reserver:  
1.Martin Bjertnes Geithus IL
2.Odd Øystein Langegård Geithus IL
3.Jon Arthur Olafsen Sandefjord SK

 



SKØYTEFORBUNDETS GENERALSPONSOR: